Gizlilik ve güvenlik politikaları gereği kişisel verilerinizin korunması hususu önem arz etmektedir. Konuyla ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Bireysel Müşterilerimiz

Türk Telekom Akademi, Türk Telekom Grubu çalışanlarını bugün ve geleceğe hazırlayacak kişisel, mesleki ve teknik alanda gelişimlerini destekleyen kurumsal bir akademi olarak kurulmuştur. Türk Telekom Grubu, çalışanlarının gelişimlerini desteklediği gibi, müşterilerinin de kariyer gelişimlerine destek olmak amacıyla Türk Telekom Akademi’yi müşterilerimize açık bir öğrenim platformu haline getirmiştir.

Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerinde oynadığımız rolün tecrübesini müşterilerimizle buluşturmak istiyoruz. Bizi geleceğe taşıyacak Türk Telekom Akademi ile herkese yol göstermek istiyoruz.

Türk Telekom Akademi eğitim platformunda kişisel gelişim için sunduğumuz ücretsiz eğitimlerimiz Türk Telekom Akademi eğitmenleri tarafından hazırlandı ve müşterilerimizin kullanımına sunuldu. Kariyerlerini bir adım öteye taşımak isteyen müşterilerimiz için üniversite iş birliği ile hazırlanmış sertifika programları oluşturuldu. Bireysel gelişime önem veren herkes için Kariyer Paketi ile hobi, sağlık, bilişim teknolojileri, finans gibi kategorilerde eğitimler veriyoruz.

Müşterilerimizin yabancı dil eğitim konusunda yol göstermek için Yabancı Dilim programı altında 37 yabancı dili öğrenime sunuyoruz. Okuma, anlama ve tekrara dayalı eğitimlerimiz ile dil öğrenmeye nereden başlayacaklarını bilmeyen müşterilerimize rehber nitelikli bir program sunuyoruz.

Sizlere kişisel gelişiminiz için daha çok imkân sağlamak için içeriklerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Kişisel ve mesleki gelişiminiz için eğitimlerimizi inceleyebilirsiniz.