Gizlilik ve güvenlik politikaları gereği kişisel verilerinizin korunması hususu önem arz etmektedir. Konuyla ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Türk Telekom Akademi, Türk Telekom Grubu çalışanlarını bugün ve geleceğe hazırlayacak kişisel, mesleki ve teknik alanda gelişimlerini destekleyen kurumsal bir akademi olarak kurulmuştur. Türk Telekom Grubu, çalışanlarının gelişimlerini desteklediği gibi, müşterilerinin de kariyer gelişimlerine destek olmak amacıyla Türk Telekom Akademi’yi müşterilerimize açık bir öğrenim platformu haline getirmiştir.

Çalışanlarımız için

Türk Telekom Grubu olarak çalışanımıza yatırım en önemli stratejik odak alanlarımız arasında yer alıyor. Bu çerçevede Türk Telekom Akademi eğitim ve gelişim alanında da öncü yaklaşımımızı temsil ediyor. Teknoloji için insan, insan için gelişim felsefesiyle Türk Telekom’u geleceğe hazırlayacak, müşterilerimizin hayatına değer yaratacak çözümler için gelişim desteği sağlıyor.

Modern iletişim teknolojisinin tüm kaynaklarında, müşteri odağından aldığı güçle, kendisine inanan herkese güç katıyor. Kendini, kariyerini ve işini geliştirmek, iletişim dünyasının geleceğinde yer almak isteyen tüm çalışanlarına, ihtiyaç duydukları her konuda gelişim sağlıyor. Türk Telekom Akademi yurt içi ve yurt dışı üniversiteler, iş okulları, iletişim ve gelişim profesyoneller ile işbirlikleri en önemlisi iç eğitmenlerinin desteğiyle eşsiz bir eğitim deneyim sunuyor.

Türk Telekom Akademi okulları; pazarlamadan finansa, satıştan insan kaynaklarına, teknolojiden müşteri hizmetlerine ve Liderler Okulu gibi seçkin programlara kadar tüm çalışanlarının gelişim ihtiyaçlarına cevap veriyor, kurum stratejilerine katkı sağlıyor.

Müşterilerimiz için

Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerinde oynadığımız rolün tecrübesini müşterilerimizle buluşturmak istiyoruz. Bizi geleceğe taşıyacak Türk Telekom Akademi ile herkese yol göstermek istiyoruz.

Türk Telekom Akademi eğitim platformunda kişisel gelişim için sunduğumuz ücretsiz eğitimlerimiz Türk Telekom Akademi eğitmenleri tarafından hazırlandı ve müşterilerimizin kullanımına sunuldu. Kariyerlerini bir adım öteye taşımak isteyen müşterilerimiz için üniversite iş birliği ile hazırlanmış sertifika programları oluşturuldu. Bireysel gelişime önem veren herkes için Kariyer Paketi ile hobi, sağlık, bilişim teknolojileri, finans gibi kategorilerde eğitimler veriyoruz.

Müşterilerimizin yabancı dil eğitim konusunda yol göstermek için Yabancı Dilim programı altında 37 yabancı dili öğrenime sunuyoruz. Okuma, anlama ve tekrara dayalı eğitimlerimiz ile dil öğrenmeye nereden başlayacaklarını bilmeyen müşterilerimize rehber nitelikli bir program sunuyoruz.

Sizlere kişisel gelişiminiz için daha çok imkân sağlamak için içeriklerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Geleceğin iletişim teknolojisine imza atmaya hazırlanan Türk Telekom, burada, geleceğin profesyonellerini yetiştirmeye devam ediyor.

Türk Telekom Akademi.
Teknoloji için insan, insan için gelişim.